| TV Geliri | $3.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $262K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $157K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $251K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $6K |
| Oyuncu Maaşları | $467K |
| Personel Maaşları | $18K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $729K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2028 | $4.1M | $1.2M | $2.8M | $59.6M |
| Jun 2028 | $3.3M | $1.3M | $2.1M | $56.8M |
| May 2028 | $3.3M | $1.2M | $2.1M | $54.8M |
| Apr 2028 | $3.3M | $1.2M | $2.1M | $52.7M |
| Mar 2028 | $3.3M | $1.3M | $2.0M | $50.6M |
| Feb 2028 | $3.4M | $1.3M | $2.1M | $48.5M |
| Jan 2028 | $7.0M | $1.2M | $5.8M | $46.4M |
| Dec 2027 | $12.5M | $1.2M | $11.3M | $40.6M |
| Nov 2027 | $7.4M | $893K | $6.5M | $29.3M |
| Oct 2027 | $4.3M | $838K | $3.4M | $22.8M |
| Sep 2027 | $16.9M | $670K | $16.2M | $19.4M |
| Aug 2027 | $1.3M | $668K | $620K | $3.1M |