Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $335K |
| Maç Günü Geliri | $551K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $65K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $863K |
| Personel Maaşları | $79K |
| Tesis Bakımı | $225K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$1.1M |
$1.2M |
$-21K |
$60.3M |
| Jul 2027 |
$6.7M |
$2.0M |
$4.7M |
$60.3M |
| Jun 2027 |
$5.9M |
$1.1M |
$4.8M |
$55.6M |
| May 2027 |
$956K |
$1.1M |
$-130K |
$50.8M |
| Apr 2027 |
$950K |
$1.1M |
$-136K |
$50.9M |
| Mar 2027 |
$950K |
$1.1M |
$-135K |
$51.1M |
| Feb 2027 |
$1.5M |
$1.4M |
$35K |
$51.2M |
| Jan 2027 |
$2.0M |
$1.2M |
$750K |
$51.2M |
| Dec 2026 |
$951K |
$1.2M |
$-269K |
$50.4M |
| Nov 2026 |
$958K |
$1.2M |
$-262K |
$50.7M |
| Oct 2026 |
$1.2M |
$1.2M |
$-26K |
$51.0M |
| Sep 2026 |
$19.5M |
$6.6M |
$12.9M |
$51.0M |