| TV Geliri | $5K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $352 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $185K |
| Personel Maaşları | $16K |
| Transfer Amortismanı | $6K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2026 | $5K | $312K | $-307K | $511K |
| Nov 2026 | $5K | $317K | $-312K | $812K |
| Oct 2026 | $8K | $348K | $-340K | $1.1M |
| Sep 2026 | $639K | $381K | $258K | $1.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.5M |