| TV Geliri | $1.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $129K |
| Oyuncu Maaşları | $1.6M |
| Personel Maaşları | $25K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $32K |
| Tesis Bakımı | $659K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2028 | $2.2M | $2.3M | $-116K | $468K |
| May 2028 | $2.0M | $1.8M | $222K | $584K |
| Apr 2028 | $2.0M | $2.3M | $-239K | $362K |
| Mar 2028 | $2.0M | $1.9M | $123K | $601K |
| Feb 2028 | $2.5M | $2.0M | $481K | $477K |
| Jan 2028 | $2.2M | $1.9M | $361K | $-4K |
| Dec 2027 | $2.4M | $2.1M | $275K | $-365K |
| Nov 2027 | $2.5M | $2.0M | $505K | $-640K |
| Oct 2027 | $2.8M | $2.5M | $322K | $-1.1M |
| Sep 2027 | $2.2M | $2.8M | $-573K | $-1.5M |
| Aug 2027 | $2.2M | $2.9M | $-639K | $-894K |
| Jul 2027 | $2.2M | $2.8M | $-587K | $-255K |