| TV Geliri | $6.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $476K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $5.9M |
| Personel Maaşları | $124K |
| Transfer Amortismanı | $340K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $900K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $7.8M | $7.2M | $564K | $74.4M |
| Dec 2026 | $7.1M | $7.2M | $-110K | $73.5M |
| Nov 2026 | $8.5M | $7.4M | $1.1M | $73.3M |
| Oct 2026 | $8.5M | $8.1M | $372K | $71.9M |
| Sep 2026 | $22.8M | $5.2M | $17.6M | $71.2M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $69.8M |