| TV Geliri | $50K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $4K |
| Oyuncu Maaşları | $364K |
| Personel Maaşları | $32K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $3K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $70K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $55K | $470K | $-415K | $-599K |
| Oct 2026 | $48K | $482K | $-434K | $-185K |
| Sep 2026 | $46K | $255K | $-209K | $248K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $508K |