| TV Geliri | $2.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $249K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $55K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $944K |
| Personel Maaşları | $15K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $806K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $3.0M | $1.8M | $1.3M | $56.3M |
| Jun 2027 | $6.2M | $1.7M | $4.5M | $55.0M |
| May 2027 | $3.1M | $1.8M | $1.3M | $50.5M |
| Apr 2027 | $6.3M | $1.9M | $4.4M | $49.2M |
| Mar 2027 | $8.6M | $1.9M | $6.7M | $44.8M |
| Feb 2027 | $3.1M | $1.9M | $1.2M | $38.1M |
| Jan 2027 | $6.2M | $1.9M | $4.3M | $36.9M |
| Dec 2026 | $10.2M | $1.6M | $8.7M | $32.5M |
| Nov 2026 | $6.7M | $1.5M | $5.2M | $23.8M |
| Oct 2026 | $3.6M | $2.3M | $1.4M | $18.6M |
| Sep 2026 | $15.7M | $929K | $14.8M | $17.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |