| TV Geliri | $4.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $1.3M |
| Oyuncu Maaşları | $1.8M |
| Personel Maaşları | $37K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $1.8M |
| Tesis Bakımı | $962K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $6.8M | $4.6M | $2.2M | $91.1M |
| Jul 2028 | $7.4M | $3.3M | $4.2M | $88.9M |
| Jun 2028 | $13.9M | $3.8M | $10.1M | $84.7M |
| May 2028 | $6.0M | $4.4M | $1.7M | $74.6M |
| Apr 2028 | $5.9M | $5.7M | $196K | $72.9M |
| Mar 2028 | $6.0M | $4.0M | $2.0M | $72.7M |
| Feb 2028 | $6.2M | $4.5M | $1.6M | $70.8M |
| Jan 2028 | $6.8M | $4.1M | $2.6M | $69.1M |
| Dec 2027 | $6.0M | $4.1M | $1.9M | $66.5M |
| Nov 2027 | $6.2M | $4.7M | $1.5M | $64.5M |
| Oct 2027 | $6.7M | $4.4M | $2.3M | $63.0M |
| Sep 2027 | $8.7M | $4.5M | $4.3M | $60.8M |