| TV Geliri | $787 |
| Sıralama TV Bonusu | $78 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $346K |
| Personel Maaşları | $17K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $75K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $50K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2027 | $988 | $488K | $-487K | $-5.2M |
| Oct 2027 | $685 | $738K | $-738K | $-4.7M |
| Sep 2027 | $695 | $364K | $-363K | $-3.9M |
| Aug 2027 | $697 | $359K | $-358K | $-3.6M |
| Jul 2027 | $3K | $360K | $-358K | $-3.2M |
| Jun 2027 | $693 | $443K | $-442K | $-2.8M |
| May 2027 | $681 | $352K | $-352K | $-2.4M |
| Apr 2027 | $767 | $350K | $-350K | $-2.1M |
| Mar 2027 | $768 | $347K | $-346K | $-1.7M |
| Feb 2027 | $754 | $343K | $-343K | $-1.4M |
| Jan 2027 | $761 | $387K | $-386K | $-1.0M |
| Dec 2026 | $750 | $342K | $-341K | $-630K |