Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $62K |
| Maç Günü Geliri | $10K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $10K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $121K |
| Personel Maaşları | $60K |
| Tesis Bakımı | $115K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2029 |
$102K |
$1.4M |
$-1.3M |
$42.5M |
| Jul 2029 |
$94K |
$786K |
$-692K |
$43.8M |
| Jun 2029 |
$1.4M |
$394K |
$1.0M |
$44.5M |
| May 2029 |
$82K |
$394K |
$-312K |
$43.5M |
| Apr 2029 |
$3.3M |
$398K |
$2.9M |
$43.8M |
| Mar 2029 |
$3.3M |
$398K |
$2.9M |
$40.9M |
| Feb 2029 |
$232K |
$977K |
$-746K |
$38.0M |
| Jan 2029 |
$6.8M |
$379K |
$6.5M |
$38.7M |
| Dec 2028 |
$9.3M |
$379K |
$8.9M |
$32.3M |
| Nov 2028 |
$6.5M |
$379K |
$6.1M |
$23.4M |
| Oct 2028 |
$3.3M |
$628K |
$2.7M |
$17.3M |
| Sep 2028 |
$15.7M |
$337K |
$15.4M |
$14.6M |