| TV Geliri | $1.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $180K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.3M |
| Personel Maaşları | $60K |
| Transfer Amortismanı | $52K |
| Borç Faizi | $9K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $35K |
| Tesis Bakımı | $145K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $2.6M | $2.7M | $-124K | $-2.0M |
| Dec 2027 | $2.6M | $2.6M | $-6K | $-1.9M |
| Nov 2027 | $2.9M | $2.7M | $228K | $-2.0M |
| Oct 2027 | $2.9M | $3.0M | $-100K | $-2.2M |
| Sep 2027 | $2.3M | $3.0M | $-741K | $-2.2M |
| Aug 2027 | $2.2M | $2.4M | $-206K | $-1.5M |
| Jul 2027 | $2.2M | $2.4M | $-214K | $-1.4M |
| Jun 2027 | $2.2M | $2.7M | $-513K | $-1.2M |
| May 2027 | $2.6M | $2.9M | $-327K | $-730K |
| Apr 2027 | $2.6M | $3.4M | $-884K | $-455K |
| Mar 2027 | $2.5M | $3.2M | $-663K | $377K |
| Feb 2027 | $3.0M | $3.2M | $-227K | $987K |