| TV Geliri | $1.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $88K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $34K |
| Oyuncu Maaşları | $541K |
| Personel Maaşları | $18K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $49K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $19K |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2028 | $1.5M | $745K | $783K | $-5.0M |
| Nov 2028 | $1.5M | $734K | $769K | $-5.8M |
| Oct 2028 | $1.4M | $836K | $519K | $-6.6M |
| Sep 2028 | $1.3M | $673K | $627K | $-7.1M |
| Aug 2028 | $1.3M | $672K | $615K | $-7.7M |
| Jul 2028 | $1.3M | $945K | $400K | $-8.4M |
| Jun 2028 | $1.6M | $659K | $910K | $-8.8M |
| May 2028 | $1.3M | $848K | $420K | $-9.7M |
| Apr 2028 | $1.2M | $698K | $550K | $-10.1M |
| Mar 2028 | $520K | $1.0M | $-494K | $-10.7M |
| Feb 2028 | $564K | $1.3M | $-762K | $-10.2M |
| Jan 2028 | $506K | $1.7M | $-1.2M | $-9.4M |