| TV Geliri | $2.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $55K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $701K |
| Personel Maaşları | $12K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $653K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $2.5M | $1.4M | $1.1M | $8.9M |
| Jul 2028 | $2.5M | $1.4M | $1.1M | $7.8M |
| Jun 2028 | $3.9M | $1.4M | $2.6M | $6.8M |
| May 2028 | $2.4M | $1.4M | $1.1M | $4.2M |
| Apr 2028 | $2.4M | $1.7M | $712K | $3.1M |
| Mar 2028 | $2.4M | $1.8M | $614K | $2.4M |
| Feb 2028 | $2.6M | $1.4M | $1.2M | $1.8M |
| Jan 2028 | $2.1M | $1.6M | $561K | $542K |
| Dec 2027 | $2.3M | $2.0M | $373K | $-19K |
| Nov 2027 | $2.3M | $879K | $1.4M | $-392K |
| Oct 2027 | $806K | $1.1M | $-301K | $-1.8M |
| Sep 2027 | $915K | $887K | $28K | $-1.5M |