| TV Geliri | $4.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $469K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $112K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.4M |
| Personel Maaşları | $48K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $26K |
| Tesis Bakımı | $906K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $5.7M | $2.4M | $3.4M | $72.8M |
| Mar 2028 | $5.7M | $2.3M | $3.4M | $69.5M |
| Feb 2028 | $5.7M | $2.2M | $3.6M | $66.0M |
| Jan 2028 | $16.0M | $2.1M | $13.9M | $62.5M |
| Dec 2027 | $12.0M | $2.1M | $9.9M | $48.6M |
| Nov 2027 | $11.1M | $2.1M | $9.1M | $38.7M |
| Oct 2027 | $8.0M | $2.6M | $5.4M | $29.6M |
| Sep 2027 | $21.4M | $2.0M | $19.4M | $24.3M |
| Aug 2027 | $4.9M | $2.0M | $2.8M | $4.8M |
| Jul 2027 | $4.8M | $2.0M | $2.9M | $2.0M |
| Jun 2027 | $4.8M | $1.5M | $3.3M | $-872K |
| May 2027 | $1.7M | $1.5M | $184K | $-4.2M |