Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $23K |
| Maç Günü Geliri | $141K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $141K |
| Personel Maaşları | $46K |
| Tesis Bakımı | $135K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2030 |
$280K |
$3.0M |
$-2.7M |
$57.0M |
| Jul 2030 |
$424K |
$377K |
$47K |
$59.7M |
| Jun 2030 |
$168K |
$360K |
$-192K |
$59.7M |
| May 2030 |
$168K |
$360K |
$-192K |
$59.9M |
| Apr 2030 |
$3.4M |
$360K |
$3.0M |
$60.1M |
| Mar 2030 |
$3.4M |
$770K |
$2.7M |
$57.0M |
| Feb 2030 |
$174K |
$446K |
$-272K |
$54.4M |
| Jan 2030 |
$8.1M |
$328K |
$7.8M |
$54.7M |
| Dec 2029 |
$6.6M |
$328K |
$6.2M |
$46.9M |
| Nov 2029 |
$9.4M |
$328K |
$9.0M |
$40.7M |
| Oct 2029 |
$3.4M |
$328K |
$3.0M |
$31.6M |
| Sep 2029 |
$15.9M |
$511K |
$15.4M |
$28.6M |