| TV Geliri | $3.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $348K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $109K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $13K |
| Oyuncu Maaşları | $932K |
| Personel Maaşları | $40K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $673K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $4.3M | $1.6M | $2.6M | $33.8M |
| Jul 2027 | $4.2M | $1.6M | $2.6M | $31.1M |
| Jun 2027 | $9.7M | $1.6M | $8.1M | $28.5M |
| May 2027 | $4.2M | $1.6M | $2.6M | $20.4M |
| Apr 2027 | $4.2M | $1.6M | $2.6M | $17.8M |
| Mar 2027 | $3.5M | $1.6M | $1.9M | $15.2M |
| Feb 2027 | $4.2M | $1.7M | $2.5M | $13.3M |
| Jan 2027 | $3.0M | $1.3M | $1.7M | $10.8M |
| Dec 2026 | $5.0M | $1.3M | $3.7M | $9.1M |
| Nov 2026 | $3.0M | $1.2M | $1.8M | $5.4M |
| Oct 2026 | $1.7M | $2.3M | $-584K | $3.6M |
| Sep 2026 | $3.8M | $840K | $2.9M | $4.2M |