| TV Geliri | $1.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $88K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $151K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $486K |
| Personel Maaşları | $19K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $623K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2029 | $2.1M | $1.1M | $997K | $6.2M |
| May 2029 | $1.5M | $1.3M | $195K | $5.3M |
| Apr 2029 | $1.5M | $1.1M | $351K | $5.1M |
| Mar 2029 | $1.7M | $1.2M | $534K | $4.7M |
| Feb 2029 | $1.6M | $1.2M | $431K | $4.2M |
| Jan 2029 | $1.7M | $1.2M | $454K | $3.7M |
| Dec 2028 | $1.8M | $1.1M | $633K | $3.3M |
| Nov 2028 | $1.6M | $1.1M | $492K | $2.6M |
| Oct 2028 | $1.6M | $1.2M | $379K | $2.2M |
| Sep 2028 | $1.5M | $988K | $486K | $1.8M |
| Aug 2028 | $1.4M | $977K | $460K | $1.3M |
| Jul 2028 | $1.4M | $1.1M | $305K | $825K |