| TV Geliri | $1.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $140K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $810K |
| Personel Maaşları | $5K |
| Transfer Amortismanı | $687 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $612K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2029 | $1.9M | $1.4M | $504K | $8.2M |
| Sep 2029 | $2.2M | $1.4M | $795K | $7.7M |
| Aug 2029 | $2.2M | $1.1M | $1.1M | $6.9M |
| Jul 2029 | $2.6M | $1.2M | $1.4M | $5.8M |
| Jun 2029 | $2.1M | $1.2M | $974K | $4.4M |
| May 2029 | $2.1M | $1.4M | $713K | $3.4M |
| Apr 2029 | $2.2M | $1.4M | $752K | $2.7M |
| Mar 2029 | $2.1M | $1.4M | $768K | $2.0M |
| Feb 2029 | $2.1M | $1.8M | $286K | $1.2M |
| Jan 2029 | $1.9M | $1.4M | $511K | $899K |
| Dec 2028 | $2.3M | $1.3M | $1.0M | $387K |
| Nov 2028 | $2.1M | $770K | $1.4M | $-644K |