| TV Geliri | $2.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $446K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $140K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $911K |
| Personel Maaşları | $23K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $871K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2028 | $18.9M | $1.8M | $17.1M | $96.9M |
| Aug 2028 | $3.2M | $1.7M | $1.5M | $79.8M |
| Jul 2028 | $5.0M | $1.7M | $3.3M | $78.3M |
| Jun 2028 | $3.2M | $1.7M | $1.5M | $75.0M |
| May 2028 | $3.2M | $1.7M | $1.5M | $73.5M |
| Apr 2028 | $6.0M | $1.8M | $4.2M | $72.0M |
| Mar 2028 | $9.3M | $1.8M | $7.5M | $67.8M |
| Feb 2028 | $3.4M | $1.8M | $1.7M | $60.3M |
| Jan 2028 | $9.9M | $1.7M | $8.2M | $58.6M |
| Dec 2027 | $12.1M | $1.7M | $10.4M | $50.4M |
| Nov 2027 | $9.3M | $1.7M | $7.6M | $40.0M |
| Oct 2027 | $5.6M | $2.0M | $3.6M | $32.4M |