| TV Geliri | $7.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $327K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $123K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $1.8M |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $54K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $706K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $9.6M | $1.9M | $7.8M | $22.1M |
| Jun 2027 | $4.1M | $1.9M | $2.2M | $14.3M |
| May 2027 | $4.1M | $1.8M | $2.3M | $12.0M |
| Apr 2027 | $4.1M | $1.8M | $2.3M | $9.7M |
| Mar 2027 | $4.2M | $1.8M | $2.3M | $7.5M |
| Feb 2027 | $4.1M | $1.8M | $2.3M | $5.1M |
| Jan 2027 | $4.1M | $1.8M | $2.3M | $2.9M |
| Dec 2026 | $1.6M | $1.3M | $302K | $565K |
| Nov 2026 | $409K | $1.3M | $-937K | $263K |
| Oct 2026 | $396K | $2.4M | $-2.0M | $1.2M |
| Sep 2026 | $1.0M | $1.0M | $-10K | $3.2M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.2M |