| TV Geliri | $5.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $405K |
| Oyuncu Maaşları | $3.5M |
| Personel Maaşları | $55K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $975K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $6.5M | $4.5M | $1.9M | $82.9M |
| Jul 2028 | $6.2M | $5.9M | $299K | $81.0M |
| Jun 2028 | $16.9M | $4.8M | $12.0M | $80.7M |
| May 2028 | $6.1M | $5.8M | $307K | $68.6M |
| Apr 2028 | $6.1M | $6.2M | $-46K | $68.3M |
| Mar 2028 | $6.2M | $5.2M | $946K | $68.4M |
| Feb 2028 | $6.3M | $5.5M | $764K | $67.4M |
| Jan 2028 | $7.7M | $5.4M | $2.2M | $66.6M |
| Dec 2027 | $7.7M | $5.5M | $2.1M | $64.4M |
| Nov 2027 | $7.7M | $5.6M | $2.0M | $62.3M |
| Oct 2027 | $7.7M | $5.4M | $2.3M | $60.2M |
| Sep 2027 | $9.4M | $4.1M | $5.3M | $58.0M |