| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Scout | 15 | 0 | 42% | 01.01.2028 | Doğu AvrupaOrta Doğu | |
| Scout | 9 | 0 | 42% | 04.06.2027 | Orta Doğu | |
| Hossein Cheshmi | Scout | 7 | 0 | 46% | 10.07.2028 | Orta Doğu |
| Scout | 1 | 0 | 50% | 03.08.2026 | ||
| Morteza Rezaeian | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Milad Ahmadipouri | GK | 31 | Esteghlal Ahvaz | Personel Önerisi | Aktif | 04.06.2027 | 04.06.2027 | 1 | 0 | 76 | 54 | 51% | 100% | 90.0K | — | — | — | ||
| Gustavo Blanco Leschuk | ST | 36 | Foolad | Personel Önerisi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 68 | 68 | 51% | 100% | 70.0K | — | — | — | ||
| Ehsan Kheradpishe | AMR | 20 | Esteghlal | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 86 | 108 | 50% | 100% | 32.5K | — | — | — | ||
| Hossein Hosseini | GK | 36 | Sepahan | Hossein Cheshmi | Personel Önerisi | Aktif | 10.07.2028 | 10.07.2028 | 1 | 0 | 77 | 85 | 48% | 100% | 36.0K | — | — | — | |
| Mehdi Abdi | DC | 39 | Sepahan | Hossein Cheshmi | Personel Önerisi | Aktif | 04.06.2028 | 04.06.2028 | 1 | 0 | 74 | 61 | 48% | 100% | 18.0K | — | — | — | |
| Erik | DL | 27 | Al-Njoom | Hossein Cheshmi | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2028 | 01.06.2028 | 1 | 0 | 87 | 109 | 48% | 100% | 1.2M | — | — | — | |
| Hamdan Ismail | DL | 23 | Al Ahli | Hossein Cheshmi | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2028 | 01.06.2028 | 1 | 0 | 94 | 120 | 48% | 100% | 1.5M | — | — | — | |
| Kouamé Autonne | DC | 27 | Al Ain | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 90 | 109 | 48% | 100% | 1.5M | — | — | — | ||
| Erik | DL | 27 | Al-Njoom | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 87 | 109 | 48% | 100% | 1.2M | — | — | — | ||
| Hamdan Ismail | DL | 23 | Al Ahli | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 94 | 120 | 48% | 100% | 1.5M | — | — | — | ||
| Shahriar Gholizadeh | DC | 35 | Saba | Hossein Cheshmi | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 77 | 78 | 48% | 100% | 38.2K | — | — | — | |
| Falah Daram | ST | 24 | Esteghlal Ahvaz | Hossein Cheshmi | Personel Önerisi | Aktif | 07.01.2027 | 07.01.2027 | 1 | 0 | 74 | 72 | 44% | 100% | 250.0K | — | — | — | |
| Khalid Omar | DM | 25 | Al-Fateh | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 119 | 132 | 40% | 120% | 7.9M | — | — | — | ||
| Amer Al Suwaidi | GK | 30 | Al Wasl | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 102 | 119 | 40% | 84% | 1.9M | — | — | — | ||
| Vladislav Torop | GK | 24 | CSKA Moscow | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 112 | 120 | 40% | 93% | 4.4M | — | — | — | ||
| Nasser Juma | DR | 25 | Al Shabab | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 119 | 126 | 40% | 111% | 3.0M | — | — | — | ||
| Darwin Núñez | AML | 29 | Al-Hilal | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 89 | 40% | 81% | 2.3M | — | — | — | ||
| Caio Vidal | AMR | 27 | Ludogorets | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 98 | 40% | 89% | 2.6M | — | — | — | ||
| Serginho | AMR | 27 | Al Wasl | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 80 | 93 | 40% | 80% | 810.0K | — | — | — | ||
| Tibor Halilović | DM | 33 | Tractor | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 74 | 80 | 40% | 77% | 405.0K | — | — | — | TutumYaş | |
| Majid Surour | DC | 30 | Sharjah | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 87 | 72 | 40% | 72% | 500.0K | — | — | — | SakatTutum | |
| Marton Gulacsi | GK | 28 | Sporting Kansas City | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 114 | 40% | 82% | 1.4M | — | — | — | ||
| Mohammed Al-Mahasnah | GK | 30 | Al-Shabab | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 82 | 83 | 40% | 68% | 990.0K | — | — | — | Tutum | |
| Arseniy Skopets | GK | 23 | BATE | Transfer Talebi | Aktif | 09.08.2026 | 09.08.2026 | 1 | 0 | 80 | 88 | 40% | 68% | 500.0K | — | — | — | Tutum | |
| Andrija Katić | GK | 26 | AS Trencin | Transfer Talebi | Aktif | 09.08.2026 | 09.08.2026 | 1 | 0 | 78 | 89 | 40% | 71% | 450.0K | — | — | — | ||
| Martin Trnovský | GK | 28 | Ujpest | Transfer Talebi | Aktif | 09.08.2026 | 09.08.2026 | 1 | 0 | 91 | 84 | 40% | 74% | 850.0K | — | — | — | Tutum | |
| Amer Al Hammadi | AMC | 31 | Al Ahli | Transfer Talebi | Aktif | 09.08.2026 | 09.08.2026 | 1 | 0 | 80 | 97 | 40% | 83% | 630.0K | — | — | — | ||
| Christopher Bonsu Baah | AMR | 23 | Al-Qadisiyah | Transfer Talebi | Aktif | 09.08.2026 | 09.08.2026 | 1 | 0 | 95 | 103 | 40% | 79% | 1.6M | — | — | — | ||
| Amir Rezaeian | DM | 23 | Gostaresh Foulad | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 91 | 79 | 40% | 82% | 405.0K | — | — | — | ||
| Marcos Leonardo | AMC | 25 | Al-Hilal | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 110 | 40% | 88% | 3.1M | — | — | — | ||
| Mohamed Al-Otaibi | GK | 28 | Al-Ra'ed | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 86 | 68 | 40% | 84% | 1.0M | — | — | — | Tutum | |
| Feras Al-Brikan | ST | 28 | Al-Ahli | Hossein Cheshmi | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 87 | 108 | 40% | 87% | 2.7M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mahamadou Doumbia | DM | Al-Ittihad | #20 | #125 | Hemen Al | 85 | 106 | 28% | 92% | 2.6M | Aktif | |
| Stipe Vulikić | DC | Levski | #20 | #125 | Al | 72 | 74 | 28% | 74% | 900.0K | Tutum | Aktif |
| Son | DR | Ludogorets | #20 | #125 | Düşün | 99 | 98 | 28% | 92% | 855.0K | Yaş | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #19 | #124 | GK | 146 | 21–29 | 1.5M | Hossein Cheshmi | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #20 | #125 | DL | 151 | 21–29 | 1.5M | Hossein Cheshmi | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #21 | #126 | MC | 154 | 21–29 | 1.5M | Hossein Cheshmi | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #22 | #127 | ST | 156 | 21–29 | 1.5M | Hossein Cheshmi | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Hossein Cheshmi | Saba U20 | #19, #20, #21, #22 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Morteza Pouraliganji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mohammad Reza Akhbari | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Son | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mahamadou Doumbia | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stipe Vulikić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Morteza Pouraliganji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mohammad Reza Akhbari | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Son | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mahamadou Doumbia | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stipe Vulikić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Morteza Pouraliganji | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mohammad Reza Akhbari | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Son | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mahamadou Doumbia | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stipe Vulikić | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Morteza Pouraliganji | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 63000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mohammad Reza Akhbari | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 18000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Morteza Pouraliganji | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 63000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mohammad Reza Akhbari | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 18000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Morteza Pouraliganji | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 63000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mohammad Reza Akhbari | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 18000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mohammad Reza Akhbari | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 18000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Morteza Pouraliganji | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 63000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Morteza Pouraliganji | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 63000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000247731 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 535500.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #2000269275 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1020000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000247731 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 535500.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #2000269275 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1020000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000247731 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 535500.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #2000269275 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1020000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000247731 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 535500.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #2000269275 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1020000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcel Ratnik | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #2000247731 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 497250.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #23383738 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 180000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcel Ratnik | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #2000247731 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 497250.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #23383738 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 180000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcel Ratnik | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #2000247731 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 497250.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #23383738 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 180000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #23383738 | Reddet | — | -1.49 | — | — | 1.50 | 180000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Marcel Ratnik | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #2000247731 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 497250.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hamdan Ismail | Siah Jamegan | DL | Defans | 94 | 120 | 48% | 1.5M | 16.01.2027 | 1 | 0 |
| Erik | Saipa | DL | Defans | 87 | 109 | 48% | 1.2M | 12.12.2026 | 1 | 0 |
| Marcel Ratnik | Esteghlal | DC | Defans | 91 | 123 | 84% | 2.2M | 28.11.2026 | 2 | 2 |
| Kouamé Autonne | Malavan | DC | Defans | 90 | 109 | 48% | 1.5M | 31.10.2026 | 1 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Son | Defans | 99 | 31.08.2026 | 40% | Düşün |
| Mahamadou Doumbia | Defans | 85 | 31.08.2026 | 40% | Hemen Al |
| Stipe Vulikić | Defans | 72 | 31.08.2026 | 40% | Al |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #124 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 1.5M | İzlemede | — | — |
| #125 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 1.5M | İzlemede | — | — |
| #126 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 1.5M | İzlemede | — | — |
| #127 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 1.5M | İzlemede | — | — |