| TV Geliri | $2.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $151K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $949K |
| Personel Maaşları | $0 |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $719K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2030 | $2.5M | $1.7M | $882K | $43.9M |
| Jul 2030 | $2.5M | $1.7M | $888K | $43.1M |
| Jun 2030 | $3.6M | $1.8M | $1.7M | $42.2M |
| May 2030 | $2.5M | $2.1M | $369K | $40.4M |
| Apr 2030 | $2.5M | $1.8M | $646K | $40.1M |
| Mar 2030 | $2.6M | $1.9M | $732K | $39.4M |
| Feb 2030 | $2.6M | $2.4M | $179K | $38.7M |
| Jan 2030 | $2.9M | $1.7M | $1.2M | $38.5M |
| Dec 2029 | $2.5M | $1.7M | $810K | $37.3M |
| Nov 2029 | $2.5M | $1.7M | $802K | $36.5M |
| Oct 2029 | $2.8M | $1.7M | $1.1M | $35.7M |
| Sep 2029 | $2.2M | $1.7M | $553K | $34.7M |