| TV Geliri | $2.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $151K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $4.0M |
| Personel Maaşları | $0 |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $50K |
| Tesis Bakımı | $700K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2031 | $4.3M | $4.8M | $-499K | $21.4M |
| Dec 2030 | $5.2M | $4.6M | $636K | $21.9M |
| Nov 2030 | $5.3M | $4.9M | $315K | $21.2M |
| Oct 2030 | $4.0M | $3.8M | $190K | $20.9M |
| Sep 2030 | $7.6M | $3.5M | $4.0M | $20.7M |
| Aug 2030 | $2.8M | $2.5M | $341K | $16.7M |
| Jul 2030 | $2.9M | $2.7M | $231K | $16.4M |
| Jun 2030 | $4.7M | $3.0M | $1.7M | $16.1M |
| May 2030 | $2.7M | $2.8M | $-65K | $14.4M |
| Apr 2030 | $2.7M | $2.8M | $-54K | $14.5M |
| Mar 2030 | $2.7M | $3.2M | $-520K | $14.5M |
| Feb 2030 | $2.8M | $3.5M | $-719K | $15.0M |