| TV Geliri | $4.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $295K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.3M |
| Personel Maaşları | $45K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $808K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $5.1M | $3.2M | $1.9M | $56.8M |
| Mar 2028 | $4.5M | $3.1M | $1.4M | $54.9M |
| Feb 2028 | $4.5M | $2.9M | $1.5M | $53.5M |
| Jan 2028 | $5.5M | $3.0M | $2.5M | $52.0M |
| Dec 2027 | $5.0M | $2.8M | $2.1M | $49.5M |
| Nov 2027 | $5.0M | $2.8M | $2.2M | $47.3M |
| Oct 2027 | $4.5M | $2.9M | $1.6M | $45.2M |
| Sep 2027 | $5.5M | $3.0M | $2.5M | $43.5M |
| Aug 2027 | $5.5M | $2.6M | $3.0M | $41.0M |
| Jul 2027 | $5.5M | $3.0M | $2.5M | $38.0M |
| Jun 2027 | $16.1M | $2.6M | $13.5M | $35.5M |
| May 2027 | $5.4M | $2.6M | $2.8M | $22.1M |