| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Scout | 10 | 0 | 45% | 04.01.2028 | Güney AmerikaBatı Afrika | |
| Miguel Ramirez | Scout | 9 | 0 | 64% | 03.07.2028 | Güney Amerika |
| Scout | 5 | 0 | 39% | 04.01.2027 | Güney AmerikaBatı Afrika | |
| Scout | 1 | 0 | 50% | 31.08.2026 | ||
| Luis Arango | Futbol Direktörü | 1 | 0 | 61% | 04.06.2028 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| — | — | Miguel Ramirez | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2028 | 01.06.2028 | 1 | 0 | 62 | 75 | 84% | 100% | 200.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |||
| — | — | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 62 | 75 | 84% | 100% | 200.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||||
| Juan Deusa | DC | 35 | Trujillanos | Miguel Ramirez | Personel Önerisi | Aktif | 03.07.2028 | 03.07.2028 | 1 | 0 | 64 | 58 | 69% | 100% | 9.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Alejandro Torres | AMC | 21 | Deportivo Lara | Miguel Ramirez | Personel Önerisi | Aktif | 07.06.2028 | 07.06.2028 | 1 | 0 | 56 | 74 | 69% | 100% | 85.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Juan Ramirez | MR | 16 | Portuguesa | Miguel Ramirez | Personel Önerisi | Aktif | 03.06.2028 | 03.06.2028 | 1 | 0 | 60 | 83 | 69% | 100% | 50.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Rubén Rojas | AMR | 36 | Portuguesa | Miguel Ramirez | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2028 | 01.06.2028 | 1 | 0 | 72 | 75 | 69% | 100% | 27.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Cariaco González | AMR | 37 | Deportivo Tachira | Miguel Ramirez | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 81 | 86 | 62% | 100% | 30.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Anthony Uribe | ST | 37 | Deportivo La Guaira | Luis Arango | Personel Önerisi | Aktif | 04.06.2028 | 04.06.2028 | 1 | 0 | 62 | 77 | 61% | 100% | 10.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Andrés Lugo | GK | 19 | Caracas | Miguel Ramirez | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 77 | 73 | 58% | 100% | 80.0K | — | — | — | |
| Denny Reina | DC | 20 | Carabobo | Miguel Ramirez | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 86 | 79 | 58% | 100% | 150.0K | — | — | — | |
| Jacobo Kouffati | AMR | 35 | Deportivo Lara | Personel Önerisi | Aktif | 04.01.2028 | 04.01.2028 | 1 | 0 | 61 | 62 | 51% | 100% | 60.0K | — | — | — | ||
| Enmanuel Verde | DM | 24 | Deportivo Lara | Personel Önerisi | Aktif | 03.01.2028 | 03.01.2028 | 1 | 0 | 64 | 76 | 51% | 100% | 250.0K | — | — | — | ||
| Manuel Roa | DM | 21 | Deportivo Tachira | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 69 | 103 | 50% | 100% | 20.0K | — | — | — | ||
| Jonathan Bilbao | DC | 29 | Carabobo | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 08.01.2027 | 2 | 0 | 60 | 88 | 40% | 68% | 600.0K | — | — | — | Tutum | |
| Frankarlos Benítez | GK | 24 | Caracas | Transfer Talebi | Aktif | 07.01.2027 | 07.01.2027 | 1 | 0 | 94 | 104 | 40% | 72% | 630.0K | — | — | — | ||
| Cristian Gonzalez | GK | 30 | Atletico Venezuela | Transfer Talebi | Aktif | 07.01.2027 | 07.01.2027 | 1 | 0 | 83 | 84 | 40% | 69% | 650.0K | — | — | — | Tutum | |
| Avazbek O'lmasaliyev | DC | 28 | CotonTchad | Transfer Talebi | Aktif | 04.01.2027 | 04.01.2027 | 1 | 0 | 88 | 79 | 40% | 70% | 350.0K | — | — | — | Tutum | |
| Christian Camarillo | DC | 25 | Metropolitanos | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 65 | 67 | 40% | 68% | 500.0K | — | — | — | Tutum | |
| Aleksandr Migunov | DC | 23 | Djoliba | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 69 | 87 | 40% | 70% | 250.0K | — | — | — | SakatTutum | |
| Sebastian Mendoza | DM | 22 | Carabobo | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 69 | 80 | 40% | 73% | 450.0K | — | — | — | Tutum | |
| José Bizama | DR | 34 | US Forces Armees | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 75 | 81 | 40% | 77% | 150.0K | — | — | — | TutumYaş | |
| Fernando Otero | ML | 25 | Zulia | Miguel Ramirez | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 75 | 79 | 40% | 72% | 600.0K | — | — | — | Tutum |
| Ridenson Morillo | AMR | 27 | Trujillanos | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 73 | 73 | 40% | 60% | 225.0K | — | — | İzlemeye Devam | Tutum | |
| Miguel Vegas | DM | 22 | Caracas | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 77 | 72 | 40% | 78% | 630.0K | — | — | — | Tutum | |
| Adrián Fernández | — | — | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 60 | 66 | 37% | 100% | 50.0K | — | — | — | |||
| Jeirye Caicedo | AMR | 24 | Deportivo Pasto | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 86 | 108 | 28% | 100% | 650.0K | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ridenson Morillo | AMR | Trujillanos | #21 | #137 | Al | 54 | 73 | 28% | 60% | 225.0K | Tutum | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #19 | #135 | GK | 146 | 21–29 | 41.1K | Miguel Ramirez | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #20 | #136 | DL | 151 | 21–29 | 41.1K | Miguel Ramirez | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #21 | #137 | ML | 154 | 21–29 | 41.1K | Miguel Ramirez | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #22 | #138 | FL | 156 | 21–29 | 41.1K | Miguel Ramirez | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Miguel Ramirez | Zulia U20 | #19, #20, #21, #22 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #76063408 | İzlemeye Devam | — | 0.92 | — | — | 0.36 | 1.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cariaco González | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rubén Rojas | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Ramirez | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Uribe | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Torres | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Deusa | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ridenson Morillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.62 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miguel Ramirez | Player #76063408 | Onayla | 0.92 | 84% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Cariaco González | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Rubén Rojas | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Juan Ramirez | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Alejandro Torres | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Juan Deusa | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #76063408 | İzlemeye Devam | — | 0.92 | — | — | 0.36 | 1.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cariaco González | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rubén Rojas | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Ramirez | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Uribe | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Torres | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Deusa | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ridenson Morillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.62 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miguel Ramirez | Player #76063408 | Onayla | 0.92 | 84% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Cariaco González | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Rubén Rojas | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Juan Ramirez | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Alejandro Torres | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Juan Deusa | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #76063408 | İzlemeye Devam | — | 0.92 | — | — | 0.36 | 1.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cariaco González | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rubén Rojas | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Ramirez | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Uribe | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Torres | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Deusa | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ridenson Morillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.62 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miguel Ramirez | Player #76063408 | Onayla | 0.92 | 84% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Cariaco González | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Rubén Rojas | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Juan Ramirez | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Alejandro Torres | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Juan Deusa | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #76063408 | İzlemeye Devam | — | 0.92 | — | — | 0.36 | 1.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cariaco González | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rubén Rojas | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Ramirez | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Uribe | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Torres | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Deusa | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ridenson Morillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.62 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miguel Ramirez | Player #76063408 | Onayla | 0.92 | 84% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Cariaco González | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Rubén Rojas | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Juan Ramirez | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Alejandro Torres | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Juan Deusa | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #76063408 | İzlemeye Devam | — | 0.92 | — | — | 0.36 | 1.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cariaco González | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rubén Rojas | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Ramirez | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Uribe | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Torres | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Deusa | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ridenson Morillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.62 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miguel Ramirez | Player #76063408 | Onayla | 0.92 | 84% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Cariaco González | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Rubén Rojas | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Juan Ramirez | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Alejandro Torres | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Juan Deusa | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #76063408 | İzlemeye Devam | — | 0.92 | — | — | 0.36 | 1.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cariaco González | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rubén Rojas | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Ramirez | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Uribe | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Torres | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Deusa | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ridenson Morillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.62 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miguel Ramirez | Player #76063408 | Onayla | 0.92 | 84% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Cariaco González | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Rubén Rojas | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Juan Ramirez | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Alejandro Torres | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Juan Deusa | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #76063408 | İzlemeye Devam | — | 0.92 | — | — | 0.36 | 1.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cariaco González | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rubén Rojas | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Ramirez | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Uribe | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Torres | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Deusa | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ridenson Morillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.62 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miguel Ramirez | Player #76063408 | Onayla | 0.92 | 84% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Cariaco González | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Rubén Rojas | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Juan Ramirez | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Alejandro Torres | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Juan Deusa | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #76063408 | İzlemeye Devam | — | 0.92 | — | — | 0.36 | 1.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cariaco González | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rubén Rojas | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Ramirez | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Uribe | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Torres | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Deusa | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ridenson Morillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.62 | 1.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miguel Ramirez | Player #76063408 | Onayla | 0.92 | 84% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Cariaco González | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Rubén Rojas | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Juan Ramirez | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Alejandro Torres | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Juan Deusa | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #76063408 | İzlemeye Devam | — | 0.92 | — | — | 0.20 | 1.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cariaco González | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rubén Rojas | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Ramirez | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #86014874 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Uribe | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Torres | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ridenson Morillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.37 | 1.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miguel Ramirez | Player #76063408 | Onayla | 0.92 | 84% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Cariaco González | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Rubén Rojas | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Juan Ramirez | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Alejandro Torres | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #76063408 | İzlemeye Devam | — | 0.92 | — | — | 0.20 | 1.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cariaco González | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rubén Rojas | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Ramirez | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #86014874 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Uribe | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Torres | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ridenson Morillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.37 | 1.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miguel Ramirez | Player #76063408 | Onayla | 0.92 | 84% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Cariaco González | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Rubén Rojas | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Juan Ramirez | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Alejandro Torres | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #76063408 | İzlemeye Devam | — | 0.92 | — | — | 0.20 | 1.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cariaco González | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rubén Rojas | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Ramirez | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #86014874 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Uribe | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Torres | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ridenson Morillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.37 | 1.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miguel Ramirez | Player #76063408 | Onayla | 0.92 | 84% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Cariaco González | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Rubén Rojas | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Juan Ramirez | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Alejandro Torres | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #76063408 | İzlemeye Devam | — | 0.92 | — | — | 0.20 | 1.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cariaco González | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rubén Rojas | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Ramirez | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #86014874 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Uribe | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ridenson Morillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.37 | 1.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Miguel Ramirez | Player #76063408 | Onayla | 0.92 | 84% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Cariaco González | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Rubén Rojas | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Miguel Ramirez | Juan Ramirez | Onayla | 0.74 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #76063408 | İzlemeye Devam | — | 1.38 | ✓ | — | 0.10 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cariaco González | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eric Ramírez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.68 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Roberth Patiño | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.94 | 2.43 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #14226977 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5.20 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ridenson Morillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Player #76063408 | Onayla | 1.38 | 84% | Rol Uyumlu | |
| Miguel Ramirez | Cariaco González | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roberth Patiño | Reddet | — | -1.72 | — | — | 0.84 | 2.43 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #76063408 | İzlemeye Devam | — | 1.38 | ✓ | — | 0.10 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cariaco González | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Moreno | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.98 | 2.49 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Eric Ramírez | Reddet | — | -1.18 | — | — | 0.94 | 2.43 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #14226977 | Reddet | — | -1.18 | — | — | 1.50 | 3.98 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Ridenson Morillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Roberth Patiño | Reddet | -1.72 | 84% | Çok Pahalı | |
| Player #76063408 | Onayla | 1.38 | 84% | Rol Uyumlu | |
| Miguel Ramirez | Cariaco González | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Eric Ramírez | Reddet | -1.18 | 58% | Çok Pahalı | |
| Player #14226977 | Reddet | -1.18 | 58% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roberth Patiño | İzlemeye Devam | — | 1.38 | ✓ | — | 0.10 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #76063408 | İzlemeye Devam | — | 1.38 | ✓ | — | 0.10 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cariaco González | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Moreno | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eric Ramírez | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #14226977 | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ridenson Morillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Roberth Patiño | Onayla | 1.38 | 84% | Rol Uyumlu | |
| Player #76063408 | Onayla | 1.38 | 84% | Rol Uyumlu | |
| Miguel Ramirez | Cariaco González | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Eric Ramírez | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Player #14226977 | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roberth Patiño | İzlemeye Devam | — | 1.38 | ✓ | — | 0.10 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #76063408 | İzlemeye Devam | — | 1.38 | ✓ | — | 0.10 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cariaco González | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alejandro Moreno | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eric Ramírez | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #14226977 | İzlemeye Devam | — | 0.94 | ✓ | — | 0.10 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ridenson Morillo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Roberth Patiño | Onayla | 1.38 | 84% | Rol Uyumlu | |
| Player #76063408 | Onayla | 1.38 | 84% | Rol Uyumlu | |
| Miguel Ramirez | Cariaco González | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Eric Ramírez | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu | |
| Player #14226977 | Onayla | 0.94 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eric Ramírez | Carabobo | ST | Forvet | 95 | 102 | 95% | 2.7M | 07.08.2027 | 3 | 3 |
| Jeirye Caicedo | Deportivo Lara | AMR | Orta Saha | 87 | 108 | 55% | 1.5M | 17.07.2027 | 1 | 2 |
| Deportivo La Guaira | ST | Forvet | 104 | 112 | 75% | 3.0M | 03.07.2027 | 2 | 1 | |
| Roberth Patiño | Zamora | AMR | Orta Saha | 85 | 97 | 84% | 1.4M | 29.05.2027 | 2 | 2 |
| Zamora | AMR | Orta Saha | 62 | 75 | 84% | 200.0K | 29.05.2027 | 2 | 2 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Ridenson Morillo | Orta Saha | 62 | 21.08.2028 | 40% | Al |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #135 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 41.1K | İzlemede | — | — |
| #136 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 41.1K | İzlemede | — | — |
| #137 | ML | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 41.1K | İzlemede | — | — |
| #138 | FL | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 41.1K | İzlemede | — | — |