| TV Geliri | $1.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $125K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $591K |
| Personel Maaşları | $34K |
| Transfer Amortismanı | $50K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $662K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $1.9M | $1.3M | $606K | $25.0M |
| Nov 2027 | $1.9M | $1.3M | $600K | $24.4M |
| Oct 2027 | $1.9M | $1.3M | $665K | $23.7M |
| Sep 2027 | $2.0M | $1.2M | $716K | $23.0M |
| Aug 2027 | $765K | $1.1M | $-305K | $22.3M |
| Jul 2027 | $771K | $1.0M | $-243K | $22.5M |
| Jun 2027 | $230K | $957K | $-727K | $22.7M |
| May 2027 | $229K | $915K | $-686K | $23.4M |
| Apr 2027 | $50K | $860K | $-810K | $24.0M |
| Mar 2027 | $52K | $847K | $-795K | $24.8M |
| Feb 2027 | $1.3M | $904K | $432K | $25.5M |
| Jan 2027 | $2.7M | $735K | $2.0M | $25.0M |