Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $53K |
| Maç Günü Geliri | $13K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $1.0M |
| Personel Maaşları | $10K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2028 |
$70K |
$1.1M |
$-1.0M |
$-13.5M |
| Jun 2028 |
$72K |
$618K |
$-547K |
$-12.5M |
| May 2028 |
$70K |
$645K |
$-575K |
$-11.9M |
| Apr 2028 |
$71K |
$653K |
$-582K |
$-11.4M |
| Mar 2028 |
$68K |
$623K |
$-555K |
$-10.8M |
| Feb 2028 |
$69K |
$521K |
$-453K |
$-10.2M |
| Jan 2028 |
$506K |
$1.0M |
$-498K |
$-9.8M |
| Dec 2027 |
$70K |
$556K |
$-486K |
$-9.3M |
| Nov 2027 |
$70K |
$533K |
$-463K |
$-8.8M |
| Oct 2027 |
$71K |
$1.0M |
$-979K |
$-8.3M |
| Sep 2027 |
$24K |
$639K |
$-615K |
$-7.4M |
| Aug 2027 |
$23K |
$634K |
$-611K |
$-6.7M |