| TV Geliri | $2.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $200K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $125K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $372K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $8K |
| Oyuncu Maaşları | $406K |
| Personel Maaşları | $43K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $695 |
| Tesis Bakımı | $689K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $5.0M | $1.1M | $3.9M | $20.0M |
| Dec 2027 | $5.0M | $1.2M | $3.8M | $16.1M |
| Nov 2027 | $5.0M | $1.1M | $3.8M | $12.3M |
| Oct 2027 | $3.8M | $1.1M | $2.6M | $8.5M |
| Sep 2027 | $6.2M | $1.1M | $5.1M | $5.9M |
| Aug 2027 | $2.6M | $708K | $1.9M | $798K |
| Jul 2027 | $2.6M | $688K | $1.9M | $-1.1M |
| Jun 2027 | $1.1M | $916K | $135K | $-2.9M |
| May 2027 | $242K | $786K | $-543K | $-3.1M |
| Apr 2027 | $255K | $683K | $-428K | $-2.5M |
| Mar 2027 | $85K | $660K | $-574K | $-2.1M |
| Feb 2027 | $207K | $631K | $-423K | $-1.5M |