Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $631K |
| Maç Günü Geliri | $1.7M |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $114K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $670K |
| Personel Maaşları | $79K |
| Tesis Bakımı | $185K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$7.0M |
$4.8M |
$2.2M |
$40.6M |
| Jul 2027 |
$19.2M |
$16.2M |
$3.0M |
$38.4M |
| Jun 2027 |
$2.5M |
$1.4M |
$1.1M |
$35.4M |
| May 2027 |
$2.5M |
$1.4M |
$1.1M |
$34.3M |
| Apr 2027 |
$2.5M |
$1.4M |
$1.1M |
$33.2M |
| Mar 2027 |
$2.5M |
$1.4M |
$1.1M |
$32.1M |
| Feb 2027 |
$3.3M |
$4.4M |
$-1.1M |
$30.9M |
| Jan 2027 |
$11.2M |
$1.2M |
$10.0M |
$32.0M |
| Dec 2026 |
$2.5M |
$1.2M |
$1.3M |
$22.0M |
| Nov 2026 |
$2.5M |
$1.2M |
$1.3M |
$20.7M |
| Oct 2026 |
$2.6M |
$1.2M |
$1.4M |
$19.4M |
| Sep 2026 |
$10.5M |
$2.6M |
$7.9M |
$18.1M |