| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dimitris Soteriou | Futbol Direktörü | 3 | 0 | 66% | 26.10.2026 | |
| Charalambos Artymatas | Teknik Direktör | 2 | 0 | 58% | 17.08.2026 | |
| Christos Loizou | Baş Scout | 2 | 0 | 55% | 31.08.2026 | |
| Panagiotis Pittas | Gözlemci | 2 | 0 | 40% | 01.08.2026 | Doğu Avrupa |
| Panagiotis Kyriakou | Gözlemci | 0 | 0 | 0% | ||
| Pieros Pittas | Gözlemci | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giorgos Mygas | DR | 32 | Volos NPS | Panagiotis Pittas | Transfer Talebi | Görüşülüyor | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 117 | 120 | 40% | 99% | 450.0K | #2 MC | — | — | Yaş |
| Serder Serderov | AMR | 32 | Dinamo Makhachkala | Dimitris Soteriou | Personel Önerisi | Aktif | 26.10.2026 | 26.10.2026 | 1 | 0 | 94 | 94 | 68% | 100% | 675.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ilja Zhbanov | DL | 22 | Rostov | Dimitris Soteriou | Personel Önerisi | Aktif | 12.10.2026 | 12.10.2026 | 1 | 0 | 91 | 96 | 68% | 100% | 900.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Kipras Kažukolovas | DC | 25 | Astana | Dimitris Soteriou | Personel Önerisi | Aktif | 26.10.2026 | 26.10.2026 | 1 | 0 | 112 | 113 | 63% | 100% | 1.6M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Giorgos Malekkidis | DL | 29 | Apollon | Charalambos Artymatas | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 102 | 109 | 58% | 100% | 210.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Danilo Špoljarić | DM | 27 | Apollon | Charalambos Artymatas | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 94 | 102 | 58% | 100% | 170.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Panagiotis Kattirtzis | MC | 20 | APOEL | Christos Loizou | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 90 | 55% | 100% | 1.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Giorgos Naoum | MC | 25 | AE Kition | Christos Loizou | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 98 | 94 | 55% | 100% | 1.4M | — | — | — | |
| Triantafyllos Tsapras | DR | 25 | Panathinaikos | Panagiotis Pittas | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 115 | 40% | 102% | 1.9M | #2 MC | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giorgos Mygas | DR | Volos NPS | #2 | — | Al | 117 | 120 | 40% | 99% | 450.0K | Yaş | Aktif |
| Triantafyllos Tsapras | DR | Panathinaikos | #2 | — | Al | 114 | 115 | 40% | 102% | 1.9M | Aktif | |
| Gastón Pereiro | AMC | Juventud | #1 | — | Al | 94 | 122 | 40% | 99% | 250.0K | TutumYaşSözleşme Sonu | Aktif |
| Juan Romero | ST | Olimpia | #1 | — | Düşün | 129 | 120 | 40% | 99% | 1.4M | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Christos Loizou | Iraklis Gerolakkou U20 | #1, #2 | |
| Panagiotis Pittas | Omonia 29M U20 | #1, #2 | |
| Pieros Pittas | Pafos U20 | #1, #2 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilja Zhbanov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Serder Serderov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kipras Kažukolovas | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evagoras Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Charalabos Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danilo Špoljarić | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giorgos Malekkidis | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dimitris Soteriou | Ilja Zhbanov | Onayla | 0.73 | 68% | Rol Uyumlu |
| Dimitris Soteriou | Serder Serderov | Onayla | 0.73 | 68% | Rol Uyumlu |
| Dimitris Soteriou | Kipras Kažukolovas | Onayla | 0.68 | 63% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Danilo Špoljarić | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Giorgos Malekkidis | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilja Zhbanov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Serder Serderov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kipras Kažukolovas | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evagoras Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Charalabos Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danilo Špoljarić | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giorgos Malekkidis | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dimitris Soteriou | Ilja Zhbanov | Onayla | 0.73 | 68% | Rol Uyumlu |
| Dimitris Soteriou | Serder Serderov | Onayla | 0.73 | 68% | Rol Uyumlu |
| Dimitris Soteriou | Kipras Kažukolovas | Onayla | 0.68 | 63% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Danilo Špoljarić | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Giorgos Malekkidis | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilja Zhbanov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evagoras Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Charalabos Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danilo Špoljarić | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giorgos Malekkidis | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dimitris Soteriou | Ilja Zhbanov | Onayla | 0.73 | 68% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Danilo Špoljarić | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Giorgos Malekkidis | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilja Zhbanov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evagoras Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Charalabos Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danilo Špoljarić | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giorgos Malekkidis | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dimitris Soteriou | Ilja Zhbanov | Onayla | 0.73 | 68% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Danilo Špoljarić | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Giorgos Malekkidis | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evagoras Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Charalabos Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danilo Špoljarić | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giorgos Malekkidis | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Charalambos Artymatas | Danilo Špoljarić | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Giorgos Malekkidis | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evagoras Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Charalabos Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danilo Špoljarić | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giorgos Malekkidis | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Charalambos Artymatas | Danilo Špoljarić | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Giorgos Malekkidis | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evagoras Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Charalabos Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danilo Špoljarić | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giorgos Malekkidis | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Charalambos Artymatas | Danilo Špoljarić | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Giorgos Malekkidis | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evagoras Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Charalabos Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danilo Špoljarić | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giorgos Malekkidis | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Charalambos Artymatas | Danilo Špoljarić | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Giorgos Malekkidis | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evagoras Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Charalabos Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danilo Špoljarić | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giorgos Malekkidis | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Charalambos Artymatas | Danilo Špoljarić | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Giorgos Malekkidis | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evagoras Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Charalabos Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danilo Špoljarić | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giorgos Malekkidis | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Charalambos Artymatas | Danilo Špoljarić | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Giorgos Malekkidis | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evagoras Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Charalabos Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danilo Špoljarić | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giorgos Malekkidis | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fanos Katelaris | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Agapios Vrikkis | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Charalambos Artymatas | Danilo Špoljarić | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Giorgos Malekkidis | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Fanos Katelaris | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Agapios Vrikkis | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evagoras Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Charalabos Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Panagiotis Kattirtzis | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danilo Špoljarić | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andreas Christodoulou | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giorgos Malekkidis | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fanos Katelaris | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Charalambos Artymatas | Panagiotis Kattirtzis | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Danilo Špoljarić | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Andreas Christodoulou | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Giorgos Malekkidis | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Fanos Katelaris | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivan Bašić | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evagoras Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Charalabos Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Panagiotis Kattirtzis | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danilo Špoljarić | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andreas Christodoulou | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giorgos Malekkidis | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fanos Katelaris | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dimitris Soteriou | Ivan Bašić | Onayla | 0.69 | 64% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Panagiotis Kattirtzis | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Danilo Špoljarić | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Andreas Christodoulou | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Giorgos Malekkidis | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Fanos Katelaris | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evagoras Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Charalabos Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Chahid el Allachi | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Panagiotis Kattirtzis | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christos Loukaidis | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Axel Guessand | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Danilo Špoljarić | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dimitris Soteriou | Evagoras Charalabous | Onayla | 0.75 | 70% | Rol Uyumlu |
| Dimitris Soteriou | Charalabos Charalabous | Onayla | 0.75 | 70% | Rol Uyumlu |
| Panagiotis Kyriakou | Chahid el Allachi | Onayla | 0.72 | 65% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Panagiotis Kattirtzis | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Christos Loukaidis | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Axel Guessand | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Danilo Špoljarić | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Christos Karanatsios | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Pieros Tzionis | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Evagoras Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Charalabos Charalabous | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anastasios Pisiias | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Panagiotis Kattirtzis | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christos Loukaidis | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Panagiotis Kyriakou | Christos Karanatsios | Onayla | 0.72 | 65% | Rol Uyumlu |
| Dimitris Soteriou | Pieros Tzionis | Onayla | 0.75 | 70% | Rol Uyumlu |
| Dimitris Soteriou | Evagoras Charalabous | Onayla | 0.75 | 70% | Rol Uyumlu |
| Dimitris Soteriou | Charalabos Charalabous | Onayla | 0.75 | 70% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Anastasios Pisiias | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Panagiotis Kattirtzis | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Charalambos Artymatas | Christos Loukaidis | Onayla | 0.65 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serder Serderov | Dinamo Makhachkala | AMR | Orta Saha | 94 | 94 | 68% | 675.0K | 26.10.2026 | 6 | 0 |
| Kipras Kažukolovas | Astana | DC | Defans | 112 | 113 | 63% | 1.6M | 26.10.2026 | 2 | 0 |
| Ilja Zhbanov | Rostov | DL | Defans | 91 | 96 | 68% | 900.0K | 12.10.2026 | 8 | 0 |
| Ivan Bašić | Astana | DM | Defans | 111 | 113 | 64% | 675.0K | 10.08.2026 | 2 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #4 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 109 | 114 | 18–32 | 2.2M | Görüşmede | Charalabos Charalabous | ✓ |
| #2 | MC | İsteğe Bağlı | Kadro Doldurma | 74 | 84 | 18–35 | 1.9M | Tamamlandı | Giorgos Mygas | ✓ |
| #5 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 80 | 85 | 18–32 | 1.1M | Tamamlandı | Chahid el Allachi | ✓ |
| #1 | FR | Önemli | Kadro Derinliği | 88 | 88 | 20–31 | 1.9M | Vazgeçildi | Juan Romero | ✓ |