| TV Geliri | $19K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $146K |
| Personel Maaşları | $10K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $172K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2029 | $21K | $433K | $-412K | $-11.7M |
| Oct 2029 | $19K | $435K | $-417K | $-11.3M |
| Sep 2029 | $19K | $403K | $-384K | $-10.9M |
| Aug 2029 | $19K | $366K | $-347K | $-10.5M |
| Jul 2029 | $54K | $382K | $-328K | $-10.1M |
| Jun 2029 | $19K | $356K | $-337K | $-9.8M |
| May 2029 | $19K | $388K | $-369K | $-9.5M |
| Apr 2029 | $19K | $397K | $-379K | $-9.1M |
| Mar 2029 | $19K | $383K | $-365K | $-8.7M |
| Feb 2029 | $19K | $382K | $-363K | $-8.4M |
| Jan 2029 | $19K | $762K | $-743K | $-8.0M |
| Dec 2028 | $19K | $370K | $-351K | $-7.2M |