| TV Geliri | $5.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $7.1M |
| Personel Maaşları | $66K |
| Transfer Amortismanı | $25K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $736K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $5.6M | $8.0M | $-2.4M | $3.3M |
| Jun 2027 | $18.1M | $11.1M | $7.0M | $5.6M |
| May 2027 | $5.7M | $9.5M | $-3.7M | $-1.4M |
| Apr 2027 | $5.7M | $11.6M | $-5.9M | $2.3M |
| Mar 2027 | $5.7M | $10.5M | $-4.8M | $8.1M |
| Feb 2027 | $5.9M | $12.1M | $-6.2M | $12.9M |
| Jan 2027 | $5.4M | $9.9M | $-4.6M | $19.1M |
| Dec 2026 | $5.3M | $10.1M | $-4.8M | $23.7M |
| Nov 2026 | $2.0M | $9.7M | $-7.7M | $28.5M |
| Oct 2026 | $2.0M | $17.8M | $-15.8M | $36.1M |
| Sep 2026 | $4.9M | $9.0M | $-4.1M | $51.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $57.1M |