| TV Geliri | $4.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $286K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $19K |
| Oyuncu Maaşları | $1.9M |
| Personel Maaşları | $47K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $657K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $4.9M | $2.6M | $2.2M | $13.2M |
| Sep 2027 | $4.4M | $2.1M | $2.3M | $11.0M |
| Aug 2027 | $4.4M | $2.2M | $2.2M | $8.7M |
| Jul 2027 | $4.4M | $2.0M | $2.4M | $6.5M |
| Jun 2027 | $9.1M | $1.7M | $7.4M | $4.1M |
| May 2027 | $4.4M | $1.7M | $2.7M | $-3.3M |
| Apr 2027 | $4.6M | $2.7M | $1.9M | $-6.1M |
| Mar 2027 | $1.9M | $3.5M | $-1.6M | $-8.0M |
| Feb 2027 | $582K | $2.6M | $-2.0M | $-6.4M |
| Jan 2027 | $525K | $2.0M | $-1.4M | $-4.4M |
| Dec 2026 | $545K | $1.7M | $-1.1M | $-3.0M |
| Nov 2026 | $620K | $1.7M | $-1.1M | $-1.8M |