| TV Geliri | $1.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $213K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $172K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $434K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $740K |
| Personel Maaşları | $36K |
| Transfer Amortismanı | $833 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $627K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $2.8M | $1.4M | $1.4M | $8.0M |
| Jun 2027 | $1.7M | $1.5M | $147K | $6.6M |
| May 2027 | $1.7M | $1.4M | $307K | $6.5M |
| Apr 2027 | $1.7M | $1.4M | $290K | $6.2M |
| Mar 2027 | $1.7M | $1.8M | $-99K | $5.9M |
| Feb 2027 | $604K | $1.1M | $-519K | $6.0M |
| Jan 2027 | $735K | $1.0M | $-292K | $6.5M |
| Dec 2026 | $194K | $877K | $-683K | $6.8M |
| Nov 2026 | $143K | $879K | $-736K | $7.5M |
| Oct 2026 | $28K | $1.3M | $-1.2M | $8.2M |
| Sep 2026 | $36K | $722K | $-686K | $9.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $10.2M |