Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $30K |
| Maç Günü Geliri | $31K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $151K |
| Personel Maaşları | $50K |
| Tesis Bakımı | $125K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$65K |
$326K |
$-261K |
$39.8M |
| Jul 2027 |
$210K |
$898K |
$-688K |
$40.1M |
| Jun 2027 |
$65K |
$328K |
$-263K |
$40.8M |
| May 2027 |
$64K |
$328K |
$-263K |
$41.0M |
| Apr 2027 |
$64K |
$326K |
$-262K |
$41.3M |
| Mar 2027 |
$64K |
$325K |
$-262K |
$41.6M |
| Feb 2027 |
$64K |
$310K |
$-245K |
$41.8M |
| Jan 2027 |
$4.1M |
$310K |
$3.8M |
$42.1M |
| Dec 2026 |
$12.9M |
$360K |
$12.6M |
$38.3M |
| Nov 2026 |
$6.5M |
$360K |
$6.1M |
$25.7M |
| Oct 2026 |
$3.3M |
$319K |
$2.9M |
$19.6M |
| Sep 2026 |
$15.7M |
$306K |
$15.4M |
$16.7M |