| TV Geliri | $313K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $63K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $304K |
| Personel Maaşları | $15K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $35K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $379K | $439K | $-60K | $-3.3M |
| Jun 2027 | $54K | $436K | $-382K | $-3.2M |
| May 2027 | $54K | $432K | $-377K | $-2.8M |
| Apr 2027 | $54K | $438K | $-383K | $-2.4M |
| Mar 2027 | $49K | $441K | $-392K | $-2.1M |
| Feb 2027 | $49K | $436K | $-387K | $-1.7M |
| Jan 2027 | $54K | $492K | $-437K | $-1.3M |
| Dec 2026 | $10K | $388K | $-378K | $-835K |
| Nov 2026 | $12K | $350K | $-338K | $-457K |
| Oct 2026 | $19K | $405K | $-386K | $-118K |
| Sep 2026 | $11K | $244K | $-232K | $268K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $500K |