| TV Geliri | $1.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $841K |
| Personel Maaşları | $51K |
| Transfer Amortismanı | $23K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $668K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $2.1M | $1.6M | $545K | $3.7M |
| Sep 2027 | $2.0M | $1.7M | $234K | $3.1M |
| Aug 2027 | $2.0M | $1.4M | $506K | $2.9M |
| Jul 2027 | $2.0M | $1.5M | $474K | $2.3M |
| Jun 2027 | $2.0M | $1.5M | $477K | $1.9M |
| May 2027 | $2.0M | $1.6M | $415K | $1.4M |
| Apr 2027 | $2.0M | $1.8M | $153K | $912K |
| Mar 2027 | $2.0M | $1.9M | $113K | $736K |
| Feb 2027 | $762K | $1.1M | $-341K | $600K |
| Jan 2027 | $838K | $1.3M | $-502K | $917K |
| Dec 2026 | $823K | $1.3M | $-524K | $1.4M |
| Nov 2026 | $228K | $1.3M | $-1.1M | $1.9M |