| TV Geliri | $3.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $380K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $173K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $1.3M |
| Oyuncu Maaşları | $2.9M |
| Personel Maaşları | $99K |
| Transfer Amortismanı | $81K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $873K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $6.1M | $3.9M | $2.1M | $50.0M |
| Jun 2027 | $17.1M | $3.5M | $13.7M | $47.7M |
| May 2027 | $4.8M | $3.4M | $1.3M | $34.0M |
| Apr 2027 | $4.7M | $3.4M | $1.3M | $32.6M |
| Mar 2027 | $4.7M | $3.5M | $1.2M | $31.2M |
| Feb 2027 | $4.7M | $3.6M | $1.1M | $29.9M |
| Jan 2027 | $4.9M | $3.6M | $1.4M | $28.8M |
| Dec 2026 | $4.7M | $3.7M | $956K | $27.3M |
| Nov 2026 | $4.6M | $3.9M | $701K | $26.3M |
| Oct 2026 | $1.9M | $4.2M | $-2.2M | $25.5M |
| Sep 2026 | $2.4M | $2.7M | $-226K | $27.6M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $31.8M |