| TV Geliri | $109K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $11K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $259K |
| Personel Maaşları | $26K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $32K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $120K | $403K | $-283K | $-3.3M |
| Jun 2027 | $337K | $466K | $-129K | $-3.0M |
| May 2027 | $118K | $460K | $-342K | $-2.8M |
| Apr 2027 | $117K | $466K | $-349K | $-2.5M |
| Mar 2027 | $65K | $471K | $-405K | $-2.2M |
| Feb 2027 | $77K | $473K | $-395K | $-1.7M |
| Jan 2027 | $56K | $469K | $-412K | $-1.4M |
| Dec 2026 | $54K | $399K | $-345K | $-938K |
| Nov 2026 | $65K | $395K | $-330K | $-594K |
| Oct 2026 | $28K | $503K | $-475K | $-263K |
| Sep 2026 | $10K | $298K | $-288K | $212K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $500K |