| TV Geliri | $3.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $699K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $211K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $5.2M |
| Personel Maaşları | $31K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $154K |
| Tesis Bakımı | $855K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $8.3M | $6.2M | $2.1M | $57.8M |
| Sep 2027 | $19.3M | $3.5M | $15.8M | $55.7M |
| Aug 2027 | $3.7M | $3.3M | $404K | $39.9M |
| Jul 2027 | $4.6M | $3.0M | $1.5M | $39.5M |
| Jun 2027 | $5.0M | $3.4M | $1.6M | $38.0M |
| May 2027 | $3.6M | $4.1M | $-436K | $36.4M |
| Apr 2027 | $3.6M | $3.2M | $441K | $36.8M |
| Mar 2027 | $4.4M | $3.2M | $1.1M | $36.4M |
| Feb 2027 | $4.8M | $3.5M | $1.3M | $35.3M |
| Jan 2027 | $7.4M | $3.2M | $4.3M | $34.0M |
| Dec 2026 | $1.3M | $3.4M | $-2.0M | $29.7M |
| Nov 2026 | $1.2M | $2.9M | $-1.7M | $31.7M |