| TV Geliri | $3.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $123K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $3K |
| Oyuncu Maaşları | $3.1M |
| Personel Maaşları | $106K |
| Transfer Amortismanı | $171K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $22K |
| Tesis Bakımı | $895K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $7.3M | $4.3M | $3.0M | $65.9M |
| Dec 2026 | $9.8M | $4.1M | $5.7M | $62.7M |
| Nov 2026 | $13.2M | $4.3M | $8.9M | $56.9M |
| Oct 2026 | $7.9M | $5.0M | $2.9M | $47.8M |
| Sep 2026 | $24.2M | $3.0M | $21.3M | $44.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $31.8M |