Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $128K |
| Maç Günü Geliri | $452K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $21K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $505K |
| Personel Maaşları | $61K |
| Tesis Bakımı | $195K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$601K |
$1.7M |
$-1.1M |
$17.0M |
| Jul 2027 |
$2.1M |
$811K |
$1.3M |
$18.1M |
| Jun 2027 |
$604K |
$811K |
$-207K |
$16.8M |
| May 2027 |
$606K |
$811K |
$-205K |
$17.0M |
| Apr 2027 |
$605K |
$810K |
$-205K |
$17.2M |
| Mar 2027 |
$736K |
$1.1M |
$-387K |
$17.4M |
| Feb 2027 |
$601K |
$1.1M |
$-496K |
$17.8M |
| Jan 2027 |
$8.2M |
$754K |
$7.4M |
$18.3M |
| Dec 2026 |
$602K |
$754K |
$-152K |
$10.9M |
| Nov 2026 |
$600K |
$754K |
$-154K |
$11.0M |
| Oct 2026 |
$601K |
$754K |
$-153K |
$11.2M |
| Sep 2026 |
$2.0M |
$842K |
$1.2M |
$11.3M |