| TV Geliri | $3K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $245 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $32K |
| Personel Maaşları | $20K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $11K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $30K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $4K | $93K | $-90K | $-756K |
| Aug 2027 | $4K | $92K | $-89K | $-666K |
| Jul 2027 | $39K | $91K | $-53K | $-577K |
| Jun 2027 | $4K | $88K | $-84K | $-525K |
| May 2027 | $4K | $87K | $-83K | $-441K |
| Apr 2027 | $4K | $105K | $-101K | $-358K |
| Mar 2027 | $4K | $104K | $-100K | $-256K |
| Feb 2027 | $4K | $106K | $-103K | $-156K |
| Jan 2027 | $4K | $88K | $-85K | $-53K |
| Dec 2026 | $4K | $86K | $-82K | $31K |
| Nov 2026 | $4K | $74K | $-70K | $113K |
| Oct 2026 | $4K | $62K | $-59K | $183K |