| TV Geliri | $5.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $286K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.4M |
| Personel Maaşları | $59K |
| Transfer Amortismanı | $17K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $821K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $5.5M | $2.3M | $3.1M | $38.1M |
| Jul 2027 | $5.4M | $2.4M | $3.0M | $35.0M |
| Jun 2027 | $16.9M | $2.4M | $14.5M | $32.0M |
| May 2027 | $5.4M | $2.4M | $3.0M | $17.5M |
| Apr 2027 | $5.5M | $3.3M | $2.3M | $14.4M |
| Mar 2027 | $5.6M | $2.5M | $3.1M | $12.2M |
| Feb 2027 | $5.7M | $2.5M | $3.2M | $9.1M |
| Jan 2027 | $5.1M | $2.4M | $2.7M | $5.8M |
| Dec 2026 | $2.0M | $2.1M | $-105K | $3.1M |
| Nov 2026 | $2.3M | $2.1M | $115K | $3.2M |
| Oct 2026 | $666K | $2.8M | $-2.2M | $3.0M |
| Sep 2026 | $914K | $1.2M | $-315K | $5.2M |