Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $14K |
| Maç Günü Geliri | $14K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $111K |
| Personel Maaşları | $51K |
| Tesis Bakımı | $115K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2030 |
$331K |
$289K |
$42K |
$17.7M |
| Jul 2030 |
$381K |
$279K |
$102K |
$17.6M |
| Jun 2030 |
$31K |
$279K |
$-248K |
$17.5M |
| May 2030 |
$31K |
$272K |
$-240K |
$17.8M |
| Apr 2030 |
$31K |
$272K |
$-241K |
$18.0M |
| Mar 2030 |
$31K |
$272K |
$-241K |
$18.3M |
| Feb 2030 |
$55K |
$283K |
$-228K |
$18.5M |
| Jan 2030 |
$398K |
$265K |
$133K |
$18.7M |
| Dec 2029 |
$31K |
$265K |
$-234K |
$18.6M |
| Nov 2029 |
$1.1M |
$299K |
$769K |
$18.8M |
| Oct 2029 |
$31K |
$299K |
$-268K |
$18.1M |
| Sep 2029 |
$15.7M |
$299K |
$15.4M |
$18.3M |