| TV Geliri | $3.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $380K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $173K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $161K |
| Oyuncu Maaşları | $2.0M |
| Personel Maaşları | $61K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $76K |
| Tesis Bakımı | $738K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $4.9M | $2.9M | $2.0M | $40.4M |
| Jul 2027 | $4.7M | $3.8M | $937K | $38.4M |
| Jun 2027 | $14.6M | $2.3M | $12.3M | $37.5M |
| May 2027 | $4.8M | $2.3M | $2.4M | $25.1M |
| Apr 2027 | $5.4M | $2.9M | $2.5M | $22.7M |
| Mar 2027 | $5.4M | $2.3M | $3.1M | $20.3M |
| Feb 2027 | $4.7M | $2.3M | $2.4M | $17.2M |
| Jan 2027 | $5.5M | $2.2M | $3.3M | $14.7M |
| Dec 2026 | $6.6M | $2.4M | $4.3M | $11.5M |
| Nov 2026 | $4.3M | $2.2M | $2.2M | $7.2M |
| Oct 2026 | $1.3M | $3.2M | $-1.9M | $5.0M |
| Sep 2026 | $3.5M | $1.6M | $1.9M | $7.0M |