| TV Geliri | $3.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $330K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $173K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $11K |
| Oyuncu Maaşları | $1.7M |
| Personel Maaşları | $26K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $968K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $4.1M | $2.7M | $1.5M | $93.5M |
| Jul 2028 | $4.1M | $2.5M | $1.6M | $92.0M |
| Jun 2028 | $16.6M | $2.4M | $14.1M | $90.5M |
| May 2028 | $4.2M | $2.6M | $1.5M | $76.4M |
| Apr 2028 | $4.1M | $2.4M | $1.7M | $74.8M |
| Mar 2028 | $4.2M | $2.4M | $1.8M | $73.1M |
| Feb 2028 | $4.2M | $2.4M | $1.9M | $71.3M |
| Jan 2028 | $4.9M | $2.4M | $2.5M | $69.4M |
| Dec 2027 | $4.3M | $2.4M | $1.8M | $66.9M |
| Nov 2027 | $4.3M | $2.5M | $1.8M | $65.1M |
| Oct 2027 | $4.4M | $3.3M | $1.1M | $63.3M |
| Sep 2027 | $5.1M | $2.5M | $2.6M | $62.1M |