| TV Geliri | $1.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $37K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.8M |
| Personel Maaşları | $97K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $221K |
| Tesis Bakımı | $466K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $1.3M | $3.6M | $-2.3M | $12.7M |
| Oct 2026 | $1.2M | $4.6M | $-3.4M | $15.0M |
| Sep 2026 | $1.9M | $2.6M | $-630K | $18.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $19.1M |