Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $127K |
| Maç Günü Geliri | $113K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $20K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $405K |
| Personel Maaşları | $74K |
| Tesis Bakımı | $215K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2028 |
$360K |
$718K |
$-358K |
$19.3M |
| Feb 2028 |
$334K |
$758K |
$-425K |
$19.6M |
| Jan 2028 |
$1.4M |
$651K |
$703K |
$20.0M |
| Dec 2027 |
$1.7M |
$658K |
$1.0M |
$19.3M |
| Nov 2027 |
$2.2M |
$658K |
$1.5M |
$18.3M |
| Oct 2027 |
$959K |
$657K |
$301K |
$16.8M |
| Sep 2027 |
$3.3M |
$656K |
$2.6M |
$16.5M |
| Aug 2027 |
$289K |
$1.0M |
$-755K |
$13.9M |
| Jul 2027 |
$9.9M |
$917K |
$8.9M |
$14.7M |
| Jun 2027 |
$261K |
$795K |
$-534K |
$5.7M |
| May 2027 |
$263K |
$795K |
$-532K |
$6.2M |
| Apr 2027 |
$264K |
$794K |
$-531K |
$6.8M |